HomeLwówek ŚląskiBurmistrz Gryfowa Śl. Olgierd Poniźnik: Wolę nie być burmistrzem, niż mieć na sumieniu naszych mieszkańców, którzy zachorują bądź odejdą z tego świata.

Komentarze

Burmistrz Gryfowa Śl. Olgierd Poniźnik: Wolę nie być burmistrzem, niż mieć na sumieniu naszych mieszkańców, którzy zachorują bądź odejdą z tego świata. — 17 komentarzy

 1. Mam jedno pytanie do Pana Burmistrza .Czy mieszkańcy Gryfowa i ościennych gmin już nie pracują ,nie chodzą do sklepów na zakupy nie przemieszczają się po targowiskach.Gdy do lokalu wyborczego wpuści się po 5 osób czy to stwarza większe ryzyko niż 20,30 osób w Lidlu Biedronce ,Kauflandzie??????

  • Zakupy to rzecz niezbędna a pracować trzeba bo ta tarcza nie ratuje wszystkich pracowników i rząd pomocy nie zapewni tym co stracą pracę. Tylko małej określonej grupę ludzi małych przedsiębiorstw

  • No proszę wybaczyć ale kupno żywności jest warunkiem niezbędnym do przetrwania. A czy warunkiem bezwzględym dla życia jest pójście na wybory? Odpowiedź jest oczywista!

 2. Panie Burmistrzu czy mieszkańcy Gryfowa i okolicznych gmin i wsi już nie pracują nie chodzą na zakupy nie przemieszczają się z miejsca na miejsce.Do lokali wyborczych można wpuszczać po 5 osób czym to się różni od sklepu???? niczym.Kaajerka w Lidlu ,Kauflandzie czy w Biedronce 9bsługuje więcej ludzi niż poszczególni członkowie komisji wyborczej .

 3. Brawo. Pieniądze teraz są potrzebne dla szpitali i ratowanie miejsc pracy a nie wybory

 4. Co prawda burmistrzem nie jestem ale postaram się odpowiedzieć. O ile w miastach takich jak Gryfów tj 10 do 20000 mieszkańców może na siłę dało by to się jakoś przeprowadzić to proszę powrócić do fotografii z wyborów do sejmu i większych miast. Obraz mówi sam za siebie i odpowiada na wątpliwości. Kolejki nierzadko 50 do 100 metrowe i to wcale nie w godzinach szczytu to norma . Jak tych ludzi odizolować? Wyobraża Pan sobie że kaslzdego z tych ludzi obowiązuje 1,5 metra odległości? Ja sobie tego nie wyobrażam i dlatego 10 mają pozostaje w domu. Mądre polskie przysłowie przydatne w tych dniach mowi”chronionego Pan Bóg strzeże.

 5. Nie ma co się spinać…To że PiS chciałby wyborów jest oczywiste. Duda w chwili obecnej jest oczywistym zwyciezcą i przełożenie wyborów byłoby na rękę jego przeciwnikom oraz dawałoby cień szansy na jakiś wynik w wyborach…Pan Poniźnik z całą pewnością na obecnego prezydenta nie zagłosuje a uderzanie w nutę troski o dobro wyborców jest mydleniem oczu…nie ze mną te numery,Panie Bruner

  • Napewno lepszy samorządowiec niż na żeli reprezentanci oszlolomstwa szaraki władzy z Lubania co nic pożytecznego jeszcze nie zrobili.

 6. Bardzo dobra decyzja burmistrza. Karakan pokazał prawdziwe oblicze dążąc do wyborów. Gdzieś mają ludzi liczy się tylko stołek aby przepychać kolejne ustawy. Teraz ładnie opowiadają o tarczach a po wyborach ludzie by bez chleba zostali. Niech najpierw pokażą że są w stanie pomóc wszystkim którzy stracą pracę bo to oni pracują na ich stołki a nie darmozjady 500+, a później zrobią wybory ze spokojną głową o wynik. Skoro tego się boją to ta tarcza to bajka i gospodarce grozi katastrofa.

 7. Jeszcze za wcześnie aby prorokować jaka będzie sytuacja za miesiąc.Myślę że jeżeli będzie tak jak teraz z tym koronawirusem to rządzący w Polsce wprowadzą stan klęski żywiołowej i wybory zostaną przesunięte.Naiwniacy myślą że po przesunięciu wyborów to notowania Dudy spadną,a Kidawy czy Kosiniaka wzrosną.Oj,naiwni,naiwni.