Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

“Bieg po Siekierkę” już w sobotę w Siekierczynie

Odliczamy czas. Już w najbliższą sobotę (16.06) odbędzie się kolejna edycja ,,Biegu po Siekierkę”. Biegi odbędą się na dystansach 500 metrów, 5 oraz 10 kilometrów. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno doświadczonych maratończyków, jak i amatorów.

16 czerwca o godz. 9:15 w okolicy Terenu Rekreacyjno – Wypoczynkowego w Siekierczynie (tzw. “basenu”) zostanie zorganizowany Powiatowo-Gminny “Bieg po Siekierkę”. Impreza organizowana jest po raz trzeci przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi “Jeziorna” w Siekierczynie we współpracy z Powiatem Lubańskim.

Do udziału w biegach zapraszamy dzieci i dorosłych mieszkańców gminy Siekierczyn, powiatu lubańskiego i naszych zaprzyjaźnionych sąsiadów oraz przedstawicieli służb mundurowych.

Program zawodów przewiduje:

  • Bieg na dystansie około 500 m dla dzieci do 12 lat;
  • Bieg przełajowy dla dzieci powyżej 12 lat i dla dorosłych na dystansie około 5 km;
  • Główny bieg przełajowy dla dorosłych i służb mundurowych. Dystans około 10 km.

 Biuro zawodów usytuowane na Terenie Rekreacyjno-Wypoczynkowym w Siekierczynie czynne będzie w dniu zawodów od godz. 9:15 do godz. 15:00, gdzie wydawane będą numery startowe, które odbierać należy osobiście. Osoby poniżej 18 lat winny przybyć z prawnym opiekunem – podkreśla Dariusz Furdykoń, jeden z organizatorów.

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału i śledzenia fanpage Stowarzyszenia Rozwoju Wsi “JEZIORNA” w Siekierczynie na portalu Facebook!

Zadanie publiczne „Powiatowo-Gminny Bieg po Siekierkę” jest dofinansowane ze środków budżetu Powiatu Lubańskiego.

Pliki do pobrania: regulamin_biegu_o_siekierke-2018.pdf

Autor: Powiat Lubań