Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Bajkowy Dzień Dziecka w CH INBAG Lubań

Zapraszamy na Dzień Dziecka w Centrum Handlowym INBAG Lubań – 1 czerwca w godzinach 10:00 – 16:00!

W bajkowym świecie Dzień Dziecka spędzimy, w księżniczki i rycerzy się przemienimy, diademy, berła i miecze zrobimy, pięknie nasz wielki zamek ozdobimy, w grach i zabawach udział weźmiemy, świetnie się razem bawić będziemy.

W  bajkowej scenerii przygotowaliśmy:

 OGROMNY TEKTUROWY ZAMEK

Na wszystkie księżniczki i odważnych rycerzy czekać będzie piękny zamek tekturowy, który wspólnie udekorujemy! Do zamku można także wejść i zrobić pamiątkowe zdjęcie!

  BAJKOWE WARSZTATY – NIEZBĘDNIK KSIĘŻNICZKI

– warsztaty tworzenia tiary i berła!

Każda księżniczka powinna mieć tiarę i berło!Zadbamy więc o to, aby i w naszej bajce ich nie zabrakło!Podczas kreatywnych warsztatów przygotujemy i udekorujemy niepowtarzalne diademy, korony czy różdżki dla naszych księżniczek, aby poczuły się jeszcze bardziej wyjątkowe!

NIEZBĘDNIK RYCERZA

– warsztaty tworzenia i dekorowania miecza!

Każda księżniczka powinna mieć u boku rycerza!Natomiast każdy rycerz powinien mieć miecz, którym obroni księżniczkę przed całym złem! Zapraszamy więc wszystkich śmiałków aspirujących na rycerzy, którzy na naszych warsztatach nauczą się rzemiosła. Własnoręcznie wykonają i ozdobią swój miecz!

TURNIEJ ŁUCZNICZY

Rycerz mianowany, nie tylko powinien posiadać umiejętność władania mieczem, ale powinien także celnie strzelać z łuku! Na naszej łuczniczej wyspie wszyscy wytrawni łucznicy wezmą udział w turniejach, w których zawalczą o nagrody!

  ZABAWY I KONKURSY

Cały dzień wypełnimy bajkowymi zabawami i konkursami z nagrodami.

BAJECZNE WYSTĘPY

Zapraszamy  godzinie 11:00 na bajeczne występy dzieci z Miejskiego Domu Kultury!

Zapraszamy na bajeczną zabawę!

Autor: CH Inbag (artykuł sponsorowany)