Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Artur Andrus wystąpi w lubańskim MDK

Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu Bartosz Kuświk, 2 grudnia br. zaprasza na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane i lubiane przez publiczność  utwory artysty, będące już  niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej.

Pojawią się także nowe, pochodzące z premierowego albumu pt. “Sokratesa 18”. O podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach, takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać.

Recital rozpocznie się 2 grudnia 2018 o godz. 17:00, na Sali Widowiskowej MDK w Lubaniu. Bilety w cenie 60 zł, można nabyć w sekretariacie placówki od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 15.00 lub na stronie www.kupbilecik.pl.

 

 

 

 

Leave a Reply