HomeAnonseAreszt Śledczy w Lubaniu ma już 160 lat (zobacz WIDEO)

Komentarze

Areszt Śledczy w Lubaniu ma już 160 lat (zobacz WIDEO) — 3 komentarze

  1. Telewizja Komsat? czy to można w ogóle nazwać telewizją? obraz zaszumiony, jakość obrazu analogowa, częsty zanik dźwięku. Formuła programu lokalnego nie zmienia się tutaj od lat 90 tych. Aż wstyd, że ktoś za to bierze pieniądze. Fajnie by było jakby program lokalny realizowany był w jakości HD tak, jak jest np. w Telewizji Kablowej Tomków w Zgorzelcu. Tam program jest codziennie inny – nowy i atrakcyjny a nie jak w Komsacie – materiały emitowane są z tygodniowym poślizgiem. Nie wiem kto zarządza tą telewizją, ale wiem jedno nie ma o tym zielonego pojęcia. Materiały prezentowane są w Internecie, bo w TV w dobie telewizji cyfrowej nikt tego nie ogląda.

  2. Owszem co do jakości technicznej obrazu to ma Pan rację ale proszę brać też możliwości finansowe telewizji cyfryzacja kosztuje inwestycje
    a kapitał telewizji nie jest duży ja bym nie był tak krytyczny w ocenie telewizji nie mają zielonego pojęcia? aż wstyd że ktoś bierze za to pieniądze? gruba przesada i moim zdaniem niesprawiedliwa ocena. Ja lubię Komsat a przepraszam bardzo jaka jest Pana ocena opinia Telewizji Łużyce?

  3. Mój komentarz w głównej mierze dotyczył tego, iż w dzisiejszych czasach jakość obrazu, szybkość przekazywania informacji oraz forma w jakiej owa informacja jest przekazywana ma ogromne znaczenie. Wydaje mi się, iż nazywanie dwóch panów – “pseudo dziennikarza i pseudo operatora”, którzy z ogromną łaską przychodzą na nagrania TELEWIZJĄ to gruba przesada. Poza tym jeżeli ktoś za coś bierze pieniądze druga strona też ma prawo mieć oczekiwania.
    Jeżeli chodzi o Tv Łużyce z tego co wiem przygotowują się do emisji cyfrowej i kompletują zespół redakcyjny.