HomeGospodarkaFirma z ludzką twarzą

Komentarze

Firma z ludzką twarzą — 4 komentarze

  1. Byłem, pracowałem na próbę. Typowy wyzysk polskich pracowników, żadnych wolnych sobót, niedziel, a także niektórych świąt za najniższą krajową. Tak jest niestety w naszym kraju że już nie ma polskich zakładów, a jeżeli są to zależne w 100 proc.od zagranicznych pracodawców, wszędzie siedzą Niemcy, Holendrzy, Duńczycy. Tak też i jest w Imce ludzie tyrają na Niemców, a oni rzucają ochłapy (1680 zł brutto). Czy my jako Polacy nie potrafimy sami sobą zarządzać, żeby Polak polakowi dał zatrudnienie?

    • W imce problemem był raczej brak odpowiedniej kierowniczej kadry, jedna dała potrzymać kolano nosiła się jak paw z głową do góry, inna „ruda” typowe chamidło do ludzi. Myśleli że są wyżej nad innymi to mogą ich traktować jak więźniów. Część kadry pochodziła z byłych OFM a tam wiadomo i co było jak było, kto pracował ten wie.

  2. Kiełbasa wyborcza pani radnej, rok wyborczy kochani :D:D

  3. Pewnie masz Gościu rację.
    Z drugiej strony – gdyby Imki zabrakło po pożarze, bezrobocie wynosiłoby ile? Szkoda, że pani redaktorka nie poszperała, jaka była prawdziwa przyczyna pożaru i kto za to odpowiada?