HomeAnonseŚwiąteczne Życzenia

Komentarze

Świąteczne Życzenia — 17 komentarzy

  • Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś zrozumiał że także jak są mieszkańcami powiatu lubańskiego.
   Zamiast przyjąć życzenia i życzyć tego samego siejesz zamęt.

 1. Nie, przecież to zdrajcy! Z resztą ludzie spoza PIS-u, nie są prawdziwymi Polakami i patriotami. To obywatele drugiej kategorii, więc na życzenia nie zasługują. My w naszej partii wiemy o tym doskonale. Ave Jarosław!

  • Po przeczytaniu której linijki życzeń świątecznych doszedł Pan do takich wniosków?

  • realista : “…My w naszej partii wiemy o tym doskonale…” Czyli z jakiej partii jesteś? Z partii Jaosława Gowina?

 2. Czytając te wasze wpisy pod życzeniami, to wcale się nie dziwię, że was wyrzucili.

 3. Szanowni komentujący
  Z niesmakiem czytam Wasze komentarze. Proszę Was o niemieszanie życzeń z polityką. W PiS-ie nie jestem już ponad dwa lata i szczerze powiedziawszy z perspektywy czasu dla mnie stało się bardzo dobrze, że zostałam usunięta. Mogę bez stopowania i kontroli partyjnej rozwijać się i działać, a koledzy i koleżanki z Solidarnej Polski są dla mnie wsparciem, a nie hamulcem. Dlatego przyjmuję te życzenia z życzliwością. Bez szukania drugiego dna. Odcięłam się od emocji związanych z przeszłością i proszę Was o o to samo. Ocenicie nas w wyborach, a nie przy opłatku.
  Pozdrawiam serdecznie

  • Pisze Pani o by nie mieszać polityki do życzeń i przy okazji opłatka nie robić wyborów, co nie przeszkodziło Pani zamieścić manifest polityczny. Sama Pani kiedyś pisała, że z PISem poszła do tylko do wyborów, żeby wspomóc w działalności nic Pani nie wspominała. Rozumiem, że jeśli działać to na swoje konto i tak jak w pracy lepiej jest być na kierowniczym stanowisku niż zwykłym pracownikiem a Pani ma ambicje na kierownicze funkcje.

   Więcej mam nadzieję nie wypowiadać się w tym temacie.
   Życzę Wszystkim Wesołych i Szczęśliwych Świąt.

 4. Jednak jeszcze się wypowiem, jak widać z najnowszych wiadomości i z tego kto się tam wpisał wygląda na to, że przynajmniej jan1 jest z najbliższego otoczenia Pani Ewy, bo komu zależy na tym by pisać w temacie Ewy jak nie najbliższemu otoczeniu. Komu cały czas leży coś na wątrobie… Pozostawię to bez komentarza.

  • Ubawił mnie Pan tym „najbliższym otoczeniem”. Tutaj w Lubaniu wszyscy są przecież z „najbliższego otoczenia”.
   Ps. Czytając wcześniejsze komentarze można zidentyfikować z nazwiska Jana Pierwszego i nie sądzę zatem, by on był bliskim ideowo współpracownikiem Pani Ewy.

   • Panie Andrzeju, komu się chce analizować wcześniejsze wpisy? Ja jako przypadkowy czytelnik Waszego portalu chciałabym wnieść pod Waszą rozwagę, by takie kwestie jak życzenia świąteczne były zamieszczane bez możliwości komentarzy. Życzenia są życzeniami i nie powinny być komentowane przez “otoczenie” czy też przez osoby które chcą zasiać ferment. Nad życzeniami się nie dyskutuje, albo się je przyjmuje albo nie, to powinno odbyć się w naszym sercu. Tu człowiek Bogu ducha winny składa w dobrej wierze życzenia i pewnie nawet o tym nie wie co się tu wyprawia. To tylko chciałam napisać. Jeśli można to i ja złożę wszystkim życzenia nie zdrowia i szczęścia, życzę by wszyscy pozbyli się jadu, zawziętości, grzechu pychy, agresji. Życzę by wreszcie wszyscy zaczęli żyć spokojnie i brali każdą chwilę jak największy dar życia, dar którego nie doceniamy. Przeżywajmy każdą chwilę tak jakby to miała być ostatnia chwila naszego życia. Starajmy się przeżyć te chwile godnie.

    • Na wniosek osoby która udostępniła życzenia możemy zablokować komentarze, ale czy to zlikwiduje problem? Czasem warto przeczytać te komentarze co pozwoli wyrobić sobie indywidualny punkt widzenia na temat relacji międzyludzkich, zwłaszcza w aspekcie nadchodzących świąt. Nie jesteśmy telewizją która stosuje przekaz jednostronny. Staramy się zająć pozycję w gronie mediów o wymianie dwukierunkowej zwanych w skrócie media on-line. To coś nowego, nie mające utartych schematów, stąd nasze częste pomyłki za które z góry przepraszamy. Może Pani ma rację – może nie?

 5. Panie Bartku to są życzenia od Wojciecha Zembika. Natomiast ja nie wmieszałam w to polityki, ale Pan między innymi. Mój wpis dotyczył komentarzy. Czy mi jest lepiej na wyższym, czy niższym stanowisku? A kto nie chce awansować i być wyżej? Tak jestem ambitna i nie jest to wada, a zaleta.
  Serdecznie Pana pozdrawiam, a na ręce Pełnomocnika PiS składam:
  Drogi Kolego zdrowych, spokojnych i błogosławionych Świąt dla Ciebie, Twojej rodziny i wszystkich członków PiS.

 6. A ja chyba wiem o co chodzi realiście i w pełni się z nim zgadzam. Jeżeli w telewizji jakaś gęba z PIS-u krzyczy, że ci, którzy ich nie popierają nie są prawdziwymi Polakami to z całym szacunkiem ale życzeń od tej formacji również nie przyjmuję. Mam swój honor. Nie można najpierw obrażać ludzi, a później składać im życzeń. Żeby było jasne – jestem zupełnie apolityczny. Nie znam ludzi z lubańskiego PIS-u. Być może są wspaniałymi i wartościowymi ludźmi, ale nic im po tym, bo krecią robotę robi im prezes wraz ze swoją świtą w Warszawie.

 7. Wszystkich wyrzuconych i nie wyrzuconych z PIS-u czy SP apolitycznych i politycznych itd. Panią Olę Pana Wincentego Ediego o Pana Hardzieja w szczególności oraz innych piszących na PL serdecznie zapraszam na Pasterkę do ŚW.TRÓJCY –

 8. Najpiękniejsze życzenia są na głównej stronie PiS. Anonimowa notatka pisana maszyną „ubeka”. Uprzejmie donoszę sprzed dwóch lat. Jakie metody, taka partia…chociaż pewnie Prezes nic o tym nie wie. Ba! Nawet warszawskie otoczenie pewnie nie. Oj Pani Ewo, ale Pani drażni lwa, a ten no cóż…klucz od toalety Pani nosi.

 9. Zdrowych i Radosnych Świąt ponad podziałami kochani 🙂