Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

14 lutego Walentynkowe prezenty w INBAG Lubań! Serdecznie zapraszamy!

Dzień Zakochanych 14 lutego obchodzimy, podarunki dla Walentynki w Centrum Handlowym INBAG  zrobimy. Za zakupy prezenty otrzymamy, Oraz nagrody dla zakochanych wygramy! Kod miłości rozszyfrujemy i nagrody z sejfu wyjmiemy. 14 lutego w Święto Zakochanych czyli Walentynki, w godzinach od 13:00 do 20:00 rozdajemy walentynkowe podarunki dla naszych Klientów!

Jak działa promocja?

Zrób zakupy na terenie galerii w Dzień Zakochanych na minimalną kwotę 50 zł i odbierz prezent gwarantowany! Wystarczy okazać paragon dla hostessy w naszym punkcie konkursowym i wybrać jeden z prezentów:

poduszka, świeca zapachowa, solniczka i pieprzniczka-zakochane duszki, cotton balls

                             

Rozszyfruj kod miłości!

Każdy paragon uprawnia także do wzięcia udziału w naszej zabawie i wygrania dodatkowej nagrody dla zakochanych! Aby odebrać nagrodę, trzeba oszacować ilość kluczy wyeksponowanych w szklanej kuli przy stanowisku konkursowym i wbić wynik na klawiaturze naszego walentynkowego sejfu! Poprawna odpowiedź rozszyfruje nasz sejf i go otworzy,  a Ty otrzymasz nagrodę od Galerii! Każdy uczestnik, który zarejestruje paragon otrzyma 2 szanse na otwarcie sejfu i wygranie jednej z nagród:

zestaw do wina, poduszki dla pary, kubki dla zakochanych lub srebrna bransoletka z sercem Swarovski dla ukochanej

                                     

Autor: Inbag Lubań (artykuł sponsorowany)